O nas

Serwis Budownictwo to kompleksowe źródło wiedzy z dziedziny prawa budowlanego, mieszkaniowego i nieruchomości. Na łamach Budownictwo.ABC.com.pl publikujemy również wybrane elementy z zakresu ochrony środowiska dla inwestorów, projektantów, wykonawców, inspektorów nadzoru budowlanego, właścicieli i zarządców nieruchomości.

W Serwisie Budownictwo znajdą Państwo koncentrujące się na praktycznych aspektach omawianego zagadnienia komentarze specjalistów. Komentarze zawierają konkretne przykłady rozwiązań, jakie mogą być zastosowane przez specjalistę w danej sytuacji. Wskazują także na doktrynalne problemy związane z danym zagadnieniem. Ich zawartość sprawia, ze są użyteczne w wielu przypadkach i odpowiadają potrzebom różnych Użytkowników.

Serwis Budownictwo to opisane w przyjazny sposób najnowsze informacje z zakresu szeroko pojętego budownictwa. Nasi eksperci codziennie prezentują Państwu najświeższe informacje dotyczące zmian w prawie, omówienia najważniejszych orzeczeń oraz profesjonalną analizę wydarzeń rynkowych.

W Serwisie internetowym znajdą Państwo odpowiedzi ekspertów na praktyczne pytania z dziedziny prawa budowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego, gospodarki nieruchomościami czy geodezji i kartografii. Mogą Państwo zadawać pytania po wykupieniu abonamentu do produktu płatnego Serwis Budowlany.

Serwis Budownictwo to wybrane ujednolicone akty prawne, informacje o szkoleniach, konferencjach oraz o promocjach i najlepszych publikacjach branżowych z oferty księgarni Profinfo.pl.

Logo ABC

Praktycznie rzecz biorąc

Publikacje ABC są profilowane pod kątem poszczególnych grup zawodowych i podnoszą efektywność ich codziennych działań biznesowych. Użytkownicy produktów marki ABC korzystają z narzędzi oraz informacji skupionych na praktyce i opisujących konkretne metody postępowania. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane i uzupełniane przykładami, dającymi pewność wyboru rekomendowanych rozwiązań.